O firmie

O firmie
 

DONIMET to firma produkcyjna założona w roku 1988, w której od początku działalności postawiono nacisk na wysoką jakość produkcji i fachowość obsługi klienta, dzięki czemu przedsiębiorstwo zyskało renomę i uznanie na rynku.

Zgodnie ze swoją długoletnią tradycją oferujemy produkty posiadające wysokie parametry użytkowe i bezpieczeństwa, spełniające wymogi szeregu norm europejskich, oraz wymagań branżowych, potwierdzone przez uprawnione instytuty badawcze, jak Instytut Mechaniki Precyzyjnej,  Instytut Techniki Budowlanej, czy Centrum Techniki Okrętowej.

Wyroby Donimet pełnią bardzo ważną funkcję  w obiektach użytkowych, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę obiektu oraz jego użytkowników.


Nasza oferta obejmuje drzwi, kraty oraz panele kancelaryjne, które swoje zastosowanie znajdują w wielu typach pomieszczeń, np. w kancelariach tajnych wojskowych i cywilnych, magazynach broni,  zakładach karnych, placówkach dyplomatycznych lub administracji państwowej, bankach czy obiektach przemysłowych, gdzie wymagane są wyroby wysokich klas bezpieczeństwa antywłamaniowego, przeciwpożarowego, kuloodpornego.

Wszystkie drzwi stalowe przez nas produkowane, mogą być wykonane w wersji dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, który może wybierać spośród ogromnej gamy zamków i okuć, wielu rodzajów wykończenia powierzchni, a także przeszkleń antywłamaniowych lub kuloodpornych. Dostępne są modele jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe. Stawiamy na elastyczność, dlatego projekty realizujemy w taki sposób, by móc sprostać indywidualnym wymaganiom poszczególnych odbiorców.

Donimet jest liderem wśród dostawców drzwi na potrzeby wojska i innych służb mundurowych. Zawdzięcza to wysokiej jakości produktom posiadającym Certyfikat Zgodności z wymaganiami tychże podmiotów, a także personelowi technicznemu posiadającemu Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego oraz posiadaniu Koncesji MSWiA i własnej Kancelarii Tajnej.

Donimet, jako jedyna firma z branży posiada Poświadczenie Bezpieczeństwa Przemysłowego wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego o klauzulach Tajne dla realizacji krajowych, NATO Secret i NATO Confidential dla realizacji na potrzeby Paktu Północnoatlantyckiego, oraz EU Secret i EU Confidential dla realizacji w obiektach Unii Europejskiej. System Zarządzania Jakością przedsiębiorstwa został zatwierdzony przez Lloyd’s Register Quality Assurance Limited  (LRQA) jako zgodny z normami zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Spółka Donimet od 2020 roku jest częścią grupy ASSA ABLOY, międzynarodowego lidera w dziedzinie kompleksowych zabezpieczeń budynków, firmy znajdującej się na światowej liście 100 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Grupa zatrudnia ponad 47 000 pracowników na całym świecie. Członkostwo firmy DONIMET w grupie ASSA ABLOY otwiera ogromne możliwości dalszego rozwoju, korzystając z know-how, kanałów dystrybucji oraz pozycji Grupy na globalnym rynku.


 

Aktualności

 • Donimet dołącza do Assa Abloy
  15.07.2020 r.

  W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA...

  W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.

 • VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET
  15.07.2020 r.

  W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar...

  W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET.

 • Bądź bezpieczny
  23.04.2020 r.

  W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem"...

  W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem" ukazał się artykuł...

 • Donimet potwierdza jakość i niezawodność swoich produktów
  13.02.2020 r.

  W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania...

  W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania i Otwierania produkt...