KONTAKT

 

 

DRZWI SPECJALISTYCZNE
 
REGION PÓŁNOC

Emilia Kwapiszewska

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 735 952 951

e-mail: Emilia.Kwapiszewska@assaabloy.com

Aneta Kacprzak 

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 608 067 888

e-mail: Aneta.Kacprzak@assaabloy.com

 

Mariusz Waszak 

Realizacje i ofertowanie

tel. +48 883 306 637

e-mail: Mariusz.Waszak@assaabloy.com

REGION POŁUDNIE

Mateusz Jankowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 882 119 712

e-mail: Mateusz.Jankowski@assaabloy.com

Mariusz Jaszczerski 

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 602 134 490

e-mail: Mariusz.Jaszczerski@assaabloy.com

DRZWI MIESZKANIOWE
 
TEREN CAŁEJ POLSKI

Janusz Karbowniak

Country Manager-Apartment Doors

tel. +48 692 689 784

e-mail: Janusz.Karbowniak@assaabloy.com

 

 

 

 

 
EKSPORT ASYSTENTKA ZARZĄDU
 

Michał Żarek

Eksport Manager

tel. +48 662 144 956

Michal.Zarek@assaabloy.com
 

Magdalena Błachnio

Asystentka zarządu

tel. +48 600 475 356

Magda.Blachnio@assaabloy.com

SERWIS FAKTURY I PŁATNOŚCI
   

Sławomir Liwowski

Serwis

tel. +48 692 450 393

PLWKA.service@assaabloy.com

 

Rafał Donica

Faktury i płatności

tel. +48 606 878 673

Rafal.Donica@assaabloy.com

MAREKTING I REKLAMA
 

Arkadiusz Bielak

Marketing i Reklama

tel. +48 664 165 791

Arkadiusz.Bielak@assaabloy.com

 

 

DONIMET BIS

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

NIP 7972071362

 

ul. Gośniewska 43,

05-660 Warka

 

(+48) 48 670 20 40

e-mail: PLWKA.Office@assaabloy.com

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-12:00

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donimet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Gośniewska 43, 05-660 Warka moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Gośniewska 43, 05-660 Warka, informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach, przekazywania informacji handlowej. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.
* Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., zgodnie z treścią mojego zapytania.
Wyślij

 

Aktualności

  • Donimet dołącza do Assa Abloy
    15.07.2020 r.

    W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA...

    W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.

  • VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET
    15.07.2020 r.

    W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar...

    W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET.

  • Bądź bezpieczny
    23.04.2020 r.

    W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem"...

    W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem" ukazał się artykuł...

  • Donimet potwierdza jakość i niezawodność swoich produktów
    13.02.2020 r.

    W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania...

    W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania i Otwierania produkt...