Aktualności
Jest nam bardzo miło poinformować, że rozpoczynamy niezwykle ważny etap w życiu Firmy DONIMET. W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.  Jest to realizacja strategii rozwoju szwedzkiej firmy, która chce poszerzyć asortyment produktów i umacniać swoją rynkową pozycję na rynku zabezpieczeń drzwiowych.

ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych, spółką notowaną na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie. Powstała w 1994 roku w wyniku fuzji ASSA w Szwecji i Abloy w Finlandii. Od tego czasu ASSA ABLOY przekształciła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę zatrudniającą około 48 500 pracowników, a jej roczna sprzedaż wynosi blisko 84 mld SEK. Firma cały czas znajduje się na bardzo wysokich miejscach w rankingu najbardziej innowacyjnych firm na świecie, przygotowywanym przez Forbes. Główna siedziba ASSA ABLOY znajduje się w Szwecji, ale jej spółki zależne zlokalizowane są w ponad 70 krajach na świecie, również w Polsce. W szybko rosnącym segmencie bezpieczeństwa Grupa ASSA ABLOY ma niezrównaną obecność w takich obszarach, jak kontrola dostępu, technologia identyfikacji, automatyzacja wejść i bezpieczeństwo hotelowe.
 
DONIMET to rodzinna firma założona w 1988 roku. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych drzwi antywłamaniowych, drzwi kuloodpornych, drzwi do stacji transformatorowych, magazynów broni, rozwiązań do cel więziennych, kancelarii tajnych, i wielu innych. Współpracuje z polską armią i służbami mundurowymi. Swoje produkty eksportuje m.in. do Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Belgii, Czech i Rumunii.
 
Cieszy nas bardzo, że Spółka DONIMET stała się częścią Grupy ASSA ABLOY, oraz że tak renomowany Inwestor docenił osiągnięcia Spółki na rynku polskim i międzynarodowym w zakresie drzwi specjalistycznych i będzie dalej rozwijał produkty pod marką DONIMET.

Aktualności

 • Donimet dołącza do Assa Abloy
  15.07.2020 r.

  W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA...

  W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.

 • VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET
  15.07.2020 r.

  W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar...

  W sobotę 11 lipca, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się VI Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET.

 • Bądź bezpieczny
  23.04.2020 r.

  W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem"...

  W kwietniowym numerze miesięcznika FORUM BRANŻOWE, w rozdziale "Ochrona przed włamaniem" ukazał się artykuł...

 • Donimet potwierdza jakość i niezawodność swoich produktów
  13.02.2020 r.

  W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania...

  W zakończonym procesie badania drzwi mieszkaniowych DL1.3 PP30 RAPTOR w teście Wielokrotnego Zamykania i Otwierania produkt...