KONTAKT

 

DONIMET

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

NIP 797-00-09-235

 

ul. Gośniewska 43,

05-660 Warka

 

(+48) 48 670 20 40

(+48) 48 670 20 41

e-mail: biuro@donimet.com.pl

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-12:00

 

 

Osoby do kontaktu

 

Angelika Gancarz

Asystentka Zarządu

tel. +48 600 475 356

e-mail: a.gancarz@donimet.com.pl

Michał Żarek

Export Manager

tel. +48 662 144 956

e-mail: m.zarek@donimet.com.pl

Janusz Karbowniak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 692 689 784

e-mail: j.karbowniak@donimet.com.pl

 

 

Tomasz Hebda

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 883 306 637

e-mail: t.hebda@donimet.com.pl

 

Rafał Donica

Faktury i Płatności

tel. +48 606 878 673

e-mail: rafal.donica@donimet.com.pl

 

 

Arkadiusz Bielak

Marketing i Reklama

tel. +48 664 165 791

e-mail: a.bielak@donimet.com.pl

 

 

Mateusz Jankowski

Obsługa klienta

tel. +48 882 119 712

e-mail: m.jankowski@donimet.com.pl

 

Emilia Kwapiszewska

Obsługa klienta

tel. +48 735 952 951

e-mail: e.kwapiszewska@donimet.com.pl

 

Aneta Kacprzak

Obsługa klienta

tel. +48 608 067 888

e-mail: a.kacprzak@donimet.com.pl

 

 

Mariusz Jaszczerski

Obsługa klienta

tel. +48 602 134 490

e-mail: m.jaszczerski@donimet.com.pl

 

 

Sławomir Liwowski

Serwis

tel. +48 692 450 393

e-mail: s.liwowski@donimet.com.pl

 

 

 

 

 

Aktualności

  • III Zawody Strzeleckie o Puchar firmy DONIMET
    25.09.2017 r.

    W sobotę 17 września, na terenie Miejskiej Strzelnicy w Warce, odbyły się III integracyjne Zawody...

    W sobotę 17 września, na terenie Miejskiej Strzelnicy w Warce, odbyły się III integracyjne Zawody Strzeleckie o Puchar...

  • Diamenty Forbesa 2017 dla firmy Donimet
    07.07.2017 r.

    Z przyjemnością informujemy, że firma DONIMET, otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika...

    Z przyjemnością informujemy, że firma DONIMET, otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes "Diamenty...

  • Program Stypendialny Firmy Donimet
    28.06.2017 r.

    W dniu 23 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciel firmy wręczył...

    W dniu 23 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciel firmy wręczył najlepszym uczniom...

  • Firma DONIMET była producentem drzwi przeciwpożarowych do wieżowca WARSAW SPIRE
    29.03.2017 r.

    Z dumą informujemy, że firma DONIMET była producentem drzwi przeciwpożarowych do wieżowca WARSAW...

    Z dumą informujemy, że firma DONIMET była producentem drzwi przeciwpożarowych do wieżowca WARSAW SPIRE