KONTAKT

 

 

DRZWI SPECJALISTYCZNE
 
REGION PÓŁNOC

Emilia Kwapiszewska

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 735 952 951

e-mail: e.kwapiszewska@donimet.com.pl

Aneta Kacprzak 

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 608 067 888

e-mail: a.kacprzak@donimet.com.pl

REGION POŁUDNIE

Mateusz Jankowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 882 119 712

e-mail: m.jankowski@donimet.com.pl

Mariusz Jaszczerski 

Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 602 134 490

e-mail: m.jaszczerski@donimet.com.pl

DRZWI MIESZKANIOWE
 
TEREN CAŁEJ POLSKI

Janusz Karbowniak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. +48 692 689 784

e-mail: j.karbowniak@donimet.com.pl

Mariusz Waszak 

Realizacje i ofertowanie

tel. +48 883 306 637

e-mail: m.waszak@donimet.com.pl

 
EKSPORT ASYSTENTKA ZARZĄDU
 

Michał Żarek

Eksport Manager

tel. +48 662 144 956

m.zarek@donimet.com.pl
 

Angelika Gancarz

Asystentka zarządu

tel. +48 600 475 356

a.gancarz@donimet.com.pl

SERWIS FAKTURY I PŁATNOŚCI
   

Sławomir Liwowski

Serwis

tel. +48 692 450 393

serwis@donimet.com.pl

 

Rafał Donica

Faktury i płatności

tel. +48 606 878 673

rafał.donica@donimet.com.pl

MAREKTING I REKLAMA
 

Arkadiusz Bielak

Marketing i Reklama

tel. +48 664 165 791

a.bielak@donimet.com.pl

 

 

DONIMET

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

NIP 797-00-09-235

 

ul. Gośniewska 43,

05-660 Warka

 

(+48) 48 670 20 40

e-mail: biuro@donimet.com.pl

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 8:00-17:00, sob 9:00-12:00

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donimet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Gośniewska 43, 05-660 Warka moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Gośniewska 43, 05-660 Warka, informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach, przekazywania informacji handlowej. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.
* Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Donimet Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., zgodnie z treścią mojego zapytania.
Wyślij

 

Aktualności

  • Program Stypendialny Firmy Donimet 2019
    24.06.2019 r.

    Już po raz 12. przyznane zostały Stypendia firmy DONIMET, dla najlepszych uczniów wareckich szkół,...

    Już po raz 12. przyznane zostały Stypendia firmy DONIMET, dla najlepszych uczniów wareckich szkół, kończących edukację...

  • V Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET
    31.05.2019 r.

    W sobotę 25 maja, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się V Zawody strzeleckie o Puchar firmy...

    W sobotę 25 maja, na miejskiej strzelnicy w Warce, odbyły się V Zawody strzeleckie o Puchar firmy DONIMET.

  • Nowy park maszynowy Donimet
    10.04.2019 r.

    Dynamiczny rozwój firmy Donimet przyczynił się do unowocześnienia technologii i rozbudowy parku...

    Dynamiczny rozwój firmy Donimet przyczynił się do unowocześnienia technologii i rozbudowy parku maszynowego.

  • Sąd Rejonowy w Siedlcach
    10.09.2018 r.

    Sąd Rejonowy w Siedlcach - kolejny obiekt, w którego realizację była zaangażowana firma DONIMET,...

    Sąd Rejonowy w Siedlcach - kolejny obiekt, w którego realizację była zaangażowana firma DONIMET, otrzymał prestiżowe...